CHECK-IN

13

Kor
CHECK-OUT

14

Kor
GUESTS

1

HOTEL ÇARSHIA E JUPAVE

Relaksohuni edhe ju tek ne!

Hoteli Çarshia e Jupave e ka zanafillen nga një traditë e vjetër 60 vjeçare të familjes Jupa. Hoteli karakterizohet me pritje te ngrohtë dhe miqsore duke ju bërë të ndjeheni si në shtëpine tuaj.

RRETH NESH

Na kontaktoni ! +383 390 326 798

Hoteli yne është i rankuar lartë nga platformat kryesore të rezervimeve online

trip-advisor-logo
d68f4b1d1b163652c320eb068d2b8275_google-reviews-2-1-1156-577-c
Booking-com-Logo
Slide 1
Restoranti

Restoranti karakterizohet me kuzhinën tradicionale lokale dhe te huaj, ku ju mundë të zgjedhni nga menyja e gjerë e specialiteteve lokale dhe ndëkombëtare.

Slide 2
Aperitiv Bar

Për për një relax dhe çlodhje apo edhe për një takim aty gjendet edhe aperitiv bari, qe i paraprin galerisë së dyqaneve brenda hotelit.

Slide 3
Wine Bari

Wine Bari eshte i dizejnuar ne ate menyre ku behet gershetimi i gurit dhe drurit ne njeren pjese dhe me pjesen tjeter me dizajn modern.

Slide 4
Salla e Konferencave

Hoteli është mjaft i përshtatshëm edhe për organizimin e konferencave, takimeve të ndryshme dhe banketeve ne sajë të kushteve që ofron.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow